Bes Kallaku Film 2019

THENKS Family After effects , Sony VEGAS. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. com 21/07/2019, 16:43 21/07/2019 Para pak javësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku zbuloi se shumë shpejt do të sillte një film komedi, përgatitjet e të cilit kishin filluar. Klanifornia - Episodi 9 (14 dhjetor 2019) by RTV KLAN. With Armand Assante, Louis Mandylor, Igor Jijikine, Ravshana Kurkova. Coming soon. Portali LajmeJavore - është krijuar për publikun sport-dashës në Kosovë dhe kudo që janë shqiptarët, me qëllim të informimit me lajmet e fundit nga sporti vendor dhe ndërkombëtar. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet. pjesë ku ‘Zogu i Tiranës’ luan në këtë film duke u. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Slow Motion song Bharat Movie, Salman khan Disha Patani स्लो मोशन बड़ा हिट गाना 2019 - चोख सामान बा - Nirahua, Khesari Lal - Bhojpuri Song 2019. Ky film pasqyron realitetin shqiptar. Ai ka disa tatuazhe me kuptim, por njëri është dedikim për vogëlushen e tij Ajka, të cilën nuk e kishte zbuluar më parë. Po ashtu, Besi ka falënderuar publikisht […]. John Wick 3: Parabellum (2019) Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020) Kalashnikov (2020) a. Dasma Shqiptre 2019 ANTIKA EXCLUSIVE. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Bes Kallaku performon një nga këngët hit - Dua të të bëj të lumtur, 22 Shkurt 2020. Bes Kallaku. 25 Tetor 2019 | 15 : 30 Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit "Falco", që pritet të dalë së shpejti në kinema. 218 yuans (environ 455,8 dollars) au. Zoti qoft me ne🙏 @bes_kallaku A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on Oct 25, 2019 at 5:20am PDT Për të gjithë ju që nuk doni ta humbisni këtë film, Besi bën me dije se do të shfaqet në kinema në datën 20 nëntor. The film will be produced by his company "Loku Film" and will be a comedy genre. Filmi mban titullin “Falco”, dhe nga 20 nëntori do të shfaqet nëpër kinema. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. 04 nëntor 2019 - 14:50 Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, duket se janë të pandarë dhe shihen gjithë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Aktori i humorit, Bes Kallaku, ka zbuluar detaje për projektin e tij më të ri. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. 15:18, 26/11/2019 Në Prishtinë ka pasur të vij që ta promovojë filmin e ri ‘Falco’. falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 1 nga 3 1 2 3 Tutje > Alkeo Anëtar i Njohur. “Ermali bën biznes, unë bëj humor”, ka qenë kjo deklarata që ka nisur një “sherr” online mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut. 4 Shtator, 2019 10:44. “Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. The latest music videos, short movies, tv shows, funny and extreme videos. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për. With Armand Assante, Louis Mandylor, Igor Jijikine, Ravshana Kurkova. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019. Aktori shihet krah yllit botëror Louis Mandylor. Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe në të pritet të jenë emra të njohur të humorit si Olsi Bylyku dhe të tjerë. Më tej ka reaguar edhe …. Në qendër të "Falco" do të jetë personazhi i mirënjohur "Skifteri" dhe filmi do të jetë i bazuar në realitetin e përditshëm që prek çdo shqiptar. Clash a Bes Kallaku - Ermal Mamaqi is still going on, this time with slightly milder tones. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Besi ka kohë. Publikuar më: 12:49 04-09-2019 Mund të themi se tashmë të bërit filma në Shqipëri është kthyer në një trend të ri. Po ashtu, Besi ka falënderuar publikisht […]. Bes Kallaku performon një nga këngët hit - Dua të të bëj të lumtur, 22 Shkurt 2020. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. Pak javë më pas, vetë aktori postoi në ‘Instagram’ dhe posterin e filmit duke na zbuluar detaje të reja, si titulli i tij apo personazhi nën petkun e të cilit do të jetë Besi. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. E Hënë 30 Dhjetor 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Është folur shpesh në media për kastin e aktorëve, madje është thënë se pjesë e kastit do të jenë edhe Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu. Karrierën e kam nisur në Portokalli dhe kam mësuar nga pedagogët e parë, që edhe një numër 5 minuta në skenë duket të ketë një mesazh, dhe publiku duhet ta dijë përse qeshi. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. com 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij ‘Falco’, i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Shkembimi - Drilon Hoxha (Official) Film i Plot; Mafia Shqiptare - Filma me titra shqip (Bes Kallaku Drilon Hoxha etj) Ishte kohe per dashuri - Film HD; Bukë , Djathë , Ullinjë ! ( Film Shqip ) I Love Tropoja - Film nga Ermal Mamaqi; Film - BALKAN SCAM 4 - ( 2019 - Full mow ) Femrat (Filem i plto) #ILoveTropoja2020 - Ermal Mamaqi (Filmi. Besi ka zgjehur si personazh krah tij këngëtaren e famshme Bleona Qereti. Watch premium and official videos free online. 2019 - 14:17 Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri të tij. Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar detaje për projektin e tij më të ri. Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film shqiptar (Foto) Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të humorit, Bes Kallaku zbulohet se Ledri do ketë një rol në filmin e rradhës që Bes Kallaku do të realizojë. 4k Likes, 63 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: “@bleona the movie star. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër…". Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. BEIJING, 3 mai 2020 /CNW/ - SANY Heavy Industry (« SANY » ou « la société ») a publié son rapport annuel 2019 selon lequel son chiffre d'affaires total a atteint 10,691 milliards de dollars US, soit en hausse de 35,55 % par rapport à l'exercice précédent. With Besart Kallaku, Bleona, Arben Derhemi, Albano Bogdo. Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar "Haters" në bashkëpunim me aktorin Bes Kallaku. Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe në të pritet të jenë emra të njohur të humorit si Olsi Bylyku dhe të tjerë. 23 Nëntor, 2019. E Premte 21 Qershor 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English A few days ago Bes Kallaku confirmed the news that he will soon bring a new movie. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. Sado qe rritem ne sukses, rritem ne perulesi. "Ermali bën për biznes, unë bëj komedi. Slow Motion song Bharat Movie, Salman khan Disha Patani स्लो मोशन बड़ा हिट गाना 2019 - चोख सामान बा - Nirahua, Khesari Lal - Bhojpuri Song 2019. Jo më kur bëhet fjalë për një film një orë”, u shpreh Bes Kallaku. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Friends Film Streaming Complet VF en Francais. Bes Kallaku Movies Preview 2019-12-30 00:31:58 Identifier falco-SSead Scanner Internet Archive HTML5 Uploader 1. Directed by Besart Kallaku. 21/11/2019 12:42 21/11/2019 Mbrëmjen e së mërkurës është mbajtur edhe premiera e filmit “Falco” realizuar nga aktori i humorit Bes Kallaku. Në film nuk mungojnë edhe aktorët shqiptarë, Bes Kallaku, Vin Bejleri e Mensur Safqiu, të tre me role të realizuara bukur e që do të mbahen mend gjatë. com Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. FALCO "Falco" - Filmi i plote nga Bes Kallaku. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Une année de records : points forts du rapport annuel de SANY 2019 English. Filmi titullohet "Falco" dhe do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Më datë 16 Korrik 2018, Irkenc Hyka & Bes Kallaku publikojnë videoklipin "Makarena". Aktori njëherësh këngëtari i njohur shqiptar Besart Kallaku, ka publikuar trailerin e filmit të tij më të ri "Falco The Movie" Për skenarin dhe regjinë është përkujdesur vetë Besarti dhe i takon zhanrit komedi, transmeton Gazeta Sinjali. Në krah të Bleona Qeretit, Bes Kallaku paralajmëron filmin e ri: Do ketë thyerje brinjësh Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 16:46 22-07-2019 Që Bes Kallaku do të sjellë një film të vetin, nuk është më sekret, por që pjesë e filmit të tij do jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti nuk e dinim. BE coffee - Kastro Zizo performon ne BE coffee (28 prill 2019) RTV KLAN. Nuk do mungonte as urimi nga bashkëshorti, Bes Kallaku, i cili i ka bërë një dedikim të veçantë duke postuar një foto ku Xhensila është me vajzën e tyre, Ajkën. Bes Kallaku tregon shifrën që ka paguar Bleonën në film. Sipas ti, Albani është mërzitur për shkak të pagesës në një dasmë. Ai ka disa tatuazhe me kuptim, por njëri është dedikim për vogëlushen e tij Ajka, të cilën nuk e kishte zbuluar më parë. Bes Kallaku. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move by D2Mc13yOeK Download ''FALCO'' - FILM SHQIPTAR FULL HD NGA BES KALLAKU Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019 - Bes Kallaku hindi video, FAKCO 2019 - Bes Kallaku bollywood movie FAKCO 2019 - Bes Kallaku sardar songs. Kannada DJ Songs Mix 2019 | New Best Selected Love song Party DJ MP3. Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. O bes me honksh karin Bone nji film edhe te duket vetja bob Ik te qifsha ropt. Nëpërmjet një postimi në profilin e "Instagram"-it, Besi ka falenderuar të gjithë ata që u bënë pjesë për realizimin e filmit. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Falco - Film nga Bes Kallaku. 2019 / 11:01 Disa ditë më parë Bes Kallaku bëri një deklaratë në një emision se Ermal Mamaqi bën biznes me filmin ndërsa ai bën komedi. Teletubbies Shqip - (Film vizatimor 2019) by SAF Entertainment. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. Diskutim Shikoni Filmin FALCO (2019 Nga Bes Kallaku) Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Alkeo, 30 Dhjetor 2019. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. Në fokus të tij do të jetë politika shqiptare, por e sjellë në një mënyrë komike. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. 04 nëntor 2019 - 14:50 Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, duket se janë të pandarë dhe shihen gjithë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit. Aktori i humorit Bes Kallaku së shpejti do të publikojë në të gjitha kinematë filmin e parë në karrierën e tij. Këngëtarja kishte shpërthyer pas deklaratës […]. Watch Free Movies And Tv series Online , no Hustle , no registration just watch!. Nga 19 Dhjetor ora 18'30 ne Kinema Millennium Shkoder!. FALCO "Falco" - Filmi i plote nga Bes Kallaku. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. BE coffee - Parashikimi i Showbizit - Olsi (03 shkurt 2019) RTV KLAN. Besi shkruan se për më shumë se dy vjet e gjysmë i është dedikuar këtij projekti. E Premte 15 Nëntor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Well-known humor actor Bes Kallaku has been working on his first film 'Falco' for about two and a half years, to be released on November 20th. Called a businessman and not a comedian, he said that Encas was worth the balcony, while Bleona's professionalism and that competitor's film, "Two Honey Fingers" managed to get to Kamza. Zoti ju rujt. BEIJING, 3 mai 2020 /CNW/ - SANY Heavy Industry (« SANY » ou « la société ») a publié son rapport annuel 2019 selon lequel son chiffre d'affaires total a atteint 10,691 milliards de dollars US, soit en hausse de 35,55 % par rapport à l'exercice précédent. Burime për ‘News31’ kanë zbuluar se Bes Kallaku do të sjell së shpejti një film që do të prodhohet nga kompania e tij ‘Loku Film’. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019 at 7:27am PDT Nëpërmjet një postimi në Instagram Besi ka zbuluar stafin me të cilin po punon dhe krahas saj shkruan se dëshiron që me filmin e tij të shkaktojë sa më shumë të qeshura. Bes Kallaku flet për filmin e tij dhe tregon sa shumë e ka ndjerë mungesën e Ajkës gjatë xhirimeve 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin "Rudina" për të folur për filmin e tij 'Falco', i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Ndër të tjera pjesë e filmit do të jetë dhe Bleona Qereti, por në një pyetje të drejtpërdrejtë për pagesat e aktorëve pjesë e filmit “Falco”, Bes. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. Imbro Manaj - Ca mke bo by Bes Kallaku. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës. In addition to. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Nga 19 Dhjetor ora 18'30 ne Kinema Millennium Shkoder!. A few hours ago, the humorous actor has for the first time released a comedy trailer that will come with his directing and script. Bes Kallaku: PPA- Partia Para Albania, e ka nismën nga para Laçi. Pas Ermal Mamaqit duket se aktori i humorit është frymëzuar për të krijuar një produksion të vetin. Te lumshin krahet vlla!!! Sehr guter Film! Bes ihr seid die Besten! Lesen Sie weiter. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. 04/09/2019, 12:46 04/09/2019. 29 Dhjetor 2019 Yesterday night, in "Look Who's Playing," Bes Kallaku threw not one, but several pins for Ermal Mamaqi. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në ‘Instagram’, një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull ‘Falco’. Menjëherë ka reaguar Ermali në Instagram, duke u shprehur se i erdhi keq për këto komente. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. 11 Qershor, 2019. take me to church live aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi take me to church live online dinleye ve take me to church live mp3 indir bilirsiniz. 23:33 | 29 Prill 2020 Zhdukja e helikopterit të NATO-s dalin detajet e para të operacionit. Love Story ISTANBUL 2019 XLFILMS DASMA SHQIPTARE 2019. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Aktori i humorit Bes Kallaku së shpejti do të publikojë në të gjitha kinematë filmin e parë në karrierën e tij. falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 2 nga 3 < Kthehu 1 2 3 Tutje > tupac. take me to church türkçe altyazı, take me to church cover, take me to church remix, take me to church acoustic, take me to church nightcore, take me to church o ses türkiye, take me to church edit, müzik indir en kolay yolu. Në postimet e fundit në “Instagram” Besi ka treguar më tepër nga ajo që është duke përgatitur për fansat. Por, për shkak të tërmeteve që kanë goditur Shqipërinë e Kosovën, Bes Kallaku e ka anuluar premierën e këtij filmi në Prishtinë, shkruan Syri Kosova. I ftuar në emisionin Rudina ai tregon se ka sakrifikuar shumë për […]. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Në krah të Bleona Qeretit, Bes Kallaku paralajmëron filmin e ri: Do ketë thyerje brinjësh Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 16:46 22-07-2019 Që Bes Kallaku do të sjellë një film të vetin, nuk është më sekret, por që pjesë e filmit të tij do jetë edhe këngëtarja Bleona Qereti nuk e dinim. Bleona publikon këngën e re me Bes Kallakun (VIDEO) Paparazzi, Slider. He confessed that the film is the comedy genre and everything, starting from the main character, the screenplay to the director, bear his stamp. Kjo është diskutuar pafund në media ku u përfol se pjesë e saj do të ishin dhe moderatorja Luana Vjollca dhe gazetari Blendi Fevziu. Bes Kallaku confirmed today that news will soon bring a new film. Slow Motion song Bharat Movie, Salman khan Disha Patani स्लो मोशन Watch fullscreen. Trebicka u shpreh se në Shqipëri njerëz pa asnjë lloj formimi dalin e vetëquhen kineastë, ndërsa i bëjnë të gjitha vetë nga regjia, skenarët dhe roli. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, "Falco". Klanifornia - Episodi 9 (14 dhjetor 2019) by RTV KLAN. Teksa kanë mbërritur në majën 2751 metra nga niveli i detit ata kanë festuar edhe me simbolin e shqiponjës. Bes Kallaku, pas deklaratave se Enca bën "për ballkon", ndërsa Bleona për profesionalizëm, duke iu referuar këtu roleve që këto dy të fundit kanë tek filmat respektivë të publikuar së fundmi, ka ngjallur reagimin e ashpër të Enca Haxhia. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. 29 Dhjetor 2019 Yesterday night, in "Look Who's Playing," Bes Kallaku threw not one, but several pins for Ermal Mamaqi. Friends diffuser des films avec sous-titre français gratuitement. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Oct 25, 2019 at 5:43am PDT. A few hours ago, the humorous actor has for the first time released a comedy trailer that will come with his directing and script. Më datë 16 Shtator 2018, Irkenc Hyka publikon videoklipin "Si Unë". Bes Kallaku flet për largimin nga “Portokalli” Aktori rrëfeu në “Xing me Ermalin”, arsyen e largimit nga “Portokalli”, teksa sqaroi se nuk është konfliktuar me askënd. E Premte 15 Nëntor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English Well-known humor actor Bes Kallaku has been working on his first film 'Falco' for about two and a half years, to be released on November 20th. The latest music videos, short movies, tv shows, funny and extreme videos. Kujtojmë që Hermes Nikaj i njohur ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’ u la nga Gjykata e Tiranës të qëndrojë edhe 15 ditë të tjera në masën e. With Armand Assante, Louis Mandylor, Igor Jijikine, Ravshana Kurkova. Bes Kallaku Movies Preview 2019-12-30 00:31:58 Identifier falco-SSead Scanner Internet Archive HTML5 Uploader 1. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj. With Love Wedding Films - Trailer by LivelyWoodPictures. PIT STOP MAFIA The Movie. Aktori i njohur ka treguar herë pas here edhe personazhet e njohur të. Derguar Nga Lili Bisaku. Tuesday, 31 December 2019 10:44 Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta mes tij dhe Ermal Mamaqit. Emisioni u prit mirë nga publiku, mirëpo po afron drejt fundit dhe Besi së bashku me kolegët e tij do të sjellin një projekt të ri. Në këtë film janë përfshirë shumë emra të spikatur, duke me nisur me futbollistin Sokol Cikalleshi, këngëtaren Bleona Qerreti dhe shumë personazhe të tjerë të njohur të ekranit në […]. Gjyshja e aktorit të njohur Bes Kallaku tash e një kohë është personazh i njohur dhe i ndjekur. Dhoondo ge agar mulkon mulkon - Abida Parveen MP3. Ai është i njohur për aktrimin në "Portokalli" tek Top Channel. Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. TIRANË- Bes Kallaku i ftuar në një intervistë për emisionin "Rreze Dielli" ka rrëfyer detaje mbi filmin, të cilin pritet të lancojë së shpejti "Falco". Vetëm pak ditë më parë u mësua se dy aktorët e njohur të humorit, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, do të vinin me një projekt kinematografik. XL Films +383 49 129 129. Bes Kallaku është këngëtar shumë i njohur. Need4Movies. Manjola Nallbani ia ka kushtuar një postim aktorit Bes Kallaku, saktësisht filmit të tij të ri, shkruan lajmi. 14:30 / E Hënë, 25 Nëntor 2019 Aktori Bes Kallaku me dedikim për aktorët e humorit shqiptar, që ikën të varfër nga kjo botë Aktori shqiptar i njohur i humorit, Bes Kallaku, njihet për rolet e tij të shumta, që ndër vite ka bërë publikun të qeshë. Rreth një muaj më parë, ne të “News31. 2019 - 14:17 Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri të tij. Dasma Shqiptre 2019 AMAZON. 10 August 2019 Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. “Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për. Ky film do të jetë i zhanrit…. I ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Bes Kallaku foli edhe për rolin e këngëtares dhe asaj se sa është paguar ajo. In addition to the humorous characters he plays, Besart has debuted in two. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, "Falco". Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij. Bes Kallaku uron Vitin e Ri përkrah Xhensilës dhe Ajkës: Mos lejoni askënd t’ju fikë buzëqeshjen; Telegrafi; 31 Dhjetor 2019, 14:25 Aktori dhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka qenë mjaft aktiv edhe këtë vit si me projekte muzikore, e po ashtu edhe me projekte të tjera siç ishte filmi “Falco”. Sonte është bërë premiera e filmit të komedianit, Bes Kallaku, me titull "Falco". Përveç kësaj, bie në sy se një pjesë e skenave të filmit janë xhiruar në Tiranë. 218 yuans (environ 455,8 dollars) au. Kanali zyrtar i BES KALLAKU-t. Falco 2019 Bes Kallaku Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco 2019 Bes Kallaku Video. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet t. I njëjti ka treguar se i kërkuar falje edhe Encës për batutën porsa kishte dalë nëpër portale, ndërsa sa i përket Mamaqit, pohon se të njëjtën […]. Shpërndaje. 00:33 | 30 Prill 2020. U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Time of the Comet (Albanian: Koha e Kometës) is a 2008 Albanian historical drama/black comedy film adapted from a novel by Ismail Kadare titled Black Year (Albanian: Viti i Mbrapshtë). Dasma e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku Live. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Fotoja mori menjëherë mijëra pëlqime e qindra komente, ku në sy ra ai i aktorit të njohur Bes Kallaku. Filmi mban titullin "Falco", dhe nga 20 nëntori do të shfaqet nëpër kinema. xheladin__xheladin, Binge Society - Les Meilleures Scènes de Films, Agron Llakaj, Konkurs per femije,. File Name: BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019. Manjola Nallbani ia ka kushtuar një postim aktorit Bes Kallaku, saktësisht filmit të tij të ri, shkruan lajmi. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Based on the Albanian actuality, I had to change the composition and development of the script several times during this time. I njëjti ka treguar se i kërkuar falje edhe Encës për batutën porsa kishte dalë nëpër portale, ndërsa sa i përket Mamaqit, pohon se të njëjtën […]. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet t. Ka mjaftuar kjo fjali e thënë nga Bes Kallaku në emisionin e Luana Vjollcës që replikat mes tij dhe Ermal Mamaqit të zhvendosen në rrjetet sociale. Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij "Falco" dhe xhirimet tashmë kanë nisur. 14:42 / E Martë, 26 Nëntor 2019 Bes Kallaku anulon premierën e filmit “Falco”, shkak tragjedia në Shqipëri Premiera e filmit të fundit të Bes Kallakut “Falco” ishte planifikuar të mbahet nesër më 27 nëntor në Prishtinë. Falco - Film nga Bes Kallaku. 23:33 | 29 Prill 2020 Zhdukja e helikopterit të NATO-s dalin detajet e para të operacionit. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë. The film was directed by Fatmir Koçi, while Blerim Destani and Masiela Lusha starred in the leading roles. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Les images sont publiées sans aucun but lucratif, lorsque cette publication viole le droit d'auteur s'il vous plaît dites qu'il soit prêt pour l'enlèvement. The film will be produced by his company "Loku Film" and will be a comedy genre. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës. Fotoja mori menjëherë mijëra pëlqime e qindra komente, ku në sy ra ai i aktorit të njohur Bes Kallaku. Besart Kallaku, Actor: Falco. Shtuar më 13/06/2019, ora 17. It was rumored in the media that Blendi Fevziu and Luana Vjollca would play in Falco. Së fundmi kanë dalë në dritë detaje që lidhen me kastin e filmit. schedule 19:50 - 9 Gusht, 2019. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Harrojeni humorin në “TV Klan”, Bes Kallaku sjell surprizën e madhe Shkruar nga SOT. “’The Brave’, së shpejti në kinema”, shkruan Besi në video. じぐざぐ ヒルナンデス, じぐざぐ ネタ, じぐざぐ ジャニーズ, チームまつたけ, アルドルフ 漫才, ダイヤモンド m-1, ダイヤモンド ヒルナンデス, ダイヤモンド 漫才 手. Bes Kallaku në një film me Bleona Qeretin, tregon synimin: Jo thyerje rekordesh por 22 Korrik, 2019 22 Korrik, 2019 'Kam dy vite që punoj', pas Ermal Mamaqit edhe Bes Kallaku me një film. "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. Extraction (2020). #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. Tirana 14 - Film Shqip. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Filmi mban titullin "Falco", dhe nga 20 nëntori do të shfaqet nëpër kinema. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. bes kallaku Këtë vit aktori i njohur i humorit Bes Kallaku së bashku me Erion Isain dhe Olsi Bylykun sollën rubrikën “B. 11/29/2019 18:39 Bes Kallaku kalon kohë me të prekurit. Imbro Manaj - Ca mke bo by Bes. THENKS Family After effects , Sony VEGAS. cine cinema film game movie game movie 2019 game movie online kinema movie movies movies 2018 movies 2019 silver spoon tokina Tokina 11-16 Bes Kallaku zbulon kur. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e sheh veten deputet të parlamentit shqiptar. 30/12/2019 11:44 30/12/2019 Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë përfshirë në një përplasje në rrjetet sociale, marr shkas nga deklarata e aktorit në emisionin “Shiko kush Luan”, të shtunën. 2,287,242 Views · September 5. Në premierën e tij, padyshim që nuk mungoi bashkëshortja e artistit, Xhensila Myrtezaj, e cila ka shprehur përkrahjen e saj për të që nga fillimi dhe shumë … Continue reading Bëhet premiera e filmit "Falco" të. Në këtë postim nuk kanë munguar falenderimet e aktorit të humorit për të gjithë ata që asistuan në realizimin e filmit. Dasma Shqiptre 2019 AMAZON. falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 3 nga 3 < Kthehu 1 2 3. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. I ftuar në “Rreze Dielli”, Besi bëri me dije fillimisht se Bleona do të shfaqet në rolin e nënkryetares së bashkisë dhe kandidates për Paskuqan. The film will be produced by his company "Loku Film" and will be a comedy genre. Teksa po punon për një film të tij, Bes Kallaku ka postuar edhe një foto në “Instagram” me francezin Franck Ribery, që tashmë luan te Fiorentina. Besi përmes një postimi tha se […]. Aktori i njohur, Bes Kallaku, mbrëmë mbajti premierën e filmit të tij të parë të titulluar "Falco". Aktori i humorit shqiptar Bes Kallaku ka më shumë se dy vite që punon për këtë projekt. Billboard Dance Charts in 2019. Watch fullscreen. Bes Kallaku flet për largimin nga “Portokalli” Aktori rrëfeu në “Xing me Ermalin”, arsyen e largimit nga “Portokalli”, teksa sqaroi se nuk është konfliktuar me askënd. Historia e “Falco Lacjanit”, Skifterit, personazhit te famshem qe jetonte duke grabitur shtepite e te pasurve italiane, nje nate te bukur pune i bie telefoni dhe e lajmerojne qe do te behet deputet, per shkak se ne qarkun e Lezhes pas doreheqjes se 4 deputeteve ne liste, emri i tij eshte pasardhesi ne ate liste dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Slow Motion song Bharat Movie, Salman khan Disha Patani स्लो मोशन Watch fullscreen. Ketu mund ta gjeni filmin Falco nga Bes Kallaku. Aktori i mirënjohur Bes Kallaku përmes filmit 'Falco' sjell realitetin shqiptar. Komedia me e bukur shqiptare. 2019 / 20:43 Aktori i njohur i humorit shqiptar Bes Kallaku është një adhurues i artit të trupit. Në premierën e filmit, famija Kallaku nuk mund të mungonte. File Name: BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019. Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleonën për filmin e tij Film 04. TO Adresa e vetme jonë zyrtare! Të tjerët na vjedhin përkthimet!. Verifizierter Kauf. Aktori i mirënjohur Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin "Falco"', në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Hajde thot njeri naj film i jashtit e kshyrni ne Filma24, po film shiqptar bile shkoni ne kinema 2euro e keni edhe i. Bollywood 2018 Songs. Postimet: 585 Pëlqimet: 197 Pikë nga trofetë. Description : Category. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Aug 28, 2019 at 5:50am PDT Zef Pllumi ka qenë një frat françeskan, publicist e shkrimtar. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. Gjatë stinës së verës, si pasojë e temperaturave të larta, grerëzat janë më të uritura dhe më agresive se çdo stinë tjetër. E Hënë 30 Dhjetor 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Falco Bes Kallaku Film I Plot Video Download 3GP, MP4, HD MP4, FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: I Love Tropoja - 2020 - Film Shqiptar I Plot. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. net - Watch Free Movies Online. Tags: Bes Kallaku Ft Klajdi Haruni Skifterja Zemres Video Songs, Bes Kallaku Ft Klajdi Haruni Skifterja Zemres bollywood movie video, Bes Kallaku Ft Klajdi Haruni Skifterja Zemres video Download, mp4 Kishan tero Kalo rahgo re Himanshu DJ hindi movie songs download, Bes Kallaku Ft Klajdi Haruni Skifterja Zemres all video download, Bes Kallaku Ft Klajdi Haruni Skifterja Zemres Hd Video Songs. Bes Kallaku. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Përreth tortës shkruhet: “Suksese Falko”, ndërsa poshtë saj: “Edhe 100 Baba”, një dedikim nga Ajka. Kjo jo vetëm për faktin që Besi e përmend shpesh mirëpo edhe sepse Ija ka një profil me shumë ndjekës në Instagram. Sinan Hoxha & 2 Step ft. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. 23 Nëntor, 2019. Besi shkruan se për më shumë se dy vjet e gjysmë i është dedikuar këtij projekti. E Mërkurë 20 Nëntor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English The premiere of 'Falco' by Bes Kallaku was held tonight. Unobtainable. The story of the movie I had been working with the film script for over 2 and a half years. Në këtë postim nuk kanë munguar falenderimet e aktorit të humorit për të gjithë ata që asistuan në realizimin e filmit. Aktori i njohur Alfred Trebicka reagoi ashpër ndaj filmave të Ermal Mamqit dhe Bes Kallakut, duke i quajtur sharlatanë të kinemasë. Testet i gjeni më poshtë: Bëjeni Share që të informoni shokët: Gjuhë Shqipe dhe Letërsi gjuhe_model gjuhe_skema Matematikë matematike_model matematike_skema Gjuhë Angleze anglisht_model anglisht_skema Gjuhë Frënge frengjisht_model frengjisht_skema. I ftuar në "Shiko kush luan," Kallaku iu përgjigj thashethemeve se ai dhe Mamaqi kanë konkurrencë mes tyre dhe në pamje të parë, donte të thoshte që gjithçka mes tyre […]. Teletubbies Shqip - (Film vizatimor 2019) by SAF Entertainment. Sharm, class, profesionalizem, kenaqsi ta kesh ne film. Upload Time : 2020-03-24. Falco 2019-Film i plote. December 24, 2019 · 𝗣𝗲𝗿 𝘁𝗲 𝘀𝗵𝗶𝗸𝘂𝗮𝗿 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗔𝗟𝗖𝗢" 𝗸𝗹𝗶𝗸𝗼 𝗹𝗶𝗻𝗸𝘂𝗻. Komediani nga Shqipëria Bes Kallaku nuk e harroi Kosovën në këtë ditë historike për shqiptarët e Kosovës. Besi ka zgjehur si personazh krah tij këngëtaren e famshme Bleona Qereti. Teksa po punon për një film të tij, Bes Kallaku ka postuar edhe një foto në “Instagram” me francezin Franck Ribery, që tashmë luan te Fiorentina. I ftuar në “Rreze Dielli”, Besi bëri me dije fillimisht se Bleona do të shfaqet në rolin e nënkryetares së bashkisë dhe kandidates për Paskuqan. Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". The film will be produced by his company "Loku Film" and will be a comedy genre. The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. ‘Falco’ punon në Itali dhe ka një ndërmarrje pastrimi dhe gjelbërimi. Manjola Nallbani ia ka kushtuar një postim aktorit Bes Kallaku, saktësisht filmit të tij të ri, shkruan lajmi. Nga 19 Dhjetor ora 18'30 ne Kinema Millennium Shkoder!. Ndër të famshmit që ai ua ka gjetur "sozitë" janë: Ledri Vula, Gold AG, Gena, Lorik Cana, Butrint Imeri etj. Filmi “Falco” do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të “Skifterit”, me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. The actor has shown that he has worked hard for this achievement, for about two and a half years, has poured a lot of effort and made many sacrifices. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Gjyshja e aktorit të njohur Bes Kallaku tash e një kohë është personazh i njohur dhe i ndjekur. E Mërkurë 20 Nëntor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English The premiere of 'Falco' by Bes Kallaku was held tonight. Shiko Falco (2019) me titra shqip HD falas online - Mistreci. Bes Kallaku ft. 218 yuans (environ 455,8 dollars) au. com 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij ‘Falco’, i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. This is where our hero. 7k Likes, 76 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: “Kujt i kujtohet kjo pjesa ne film???? Si ju duket tenori???? “Falco” 😂😂😂😂😂😂😂😂😂. Ai nuk ka zbuluar shumë detaje të tjera, megjithatë në media kanë qarkulluar fjalë se pjesë e kastit të aktorëve do të jenë dhe Luana Vjollca bashkë me Blendi Fevziun. al gazetashqiptare. Jo më kur bëhet fjalë për një film një orë”, u shpreh Bes Kallaku. Para disa ditësh aktori i njohur Bes Kallaku prezantoi projektin e tij më të ri që do të sjellë një fim komedi. dashuria smjafton filmi i plote with english subtitles, film balkan scam 4 2019 full mow, film letra fatale hd 2002, dashuria smjafton 2018 film i plote hd, mafia shqiptare filma me titra shqip bes kallaku drilon hoxha etj, drejt fundit film shqiptar i plote with english subtitles, film shqip war abania film shqip hd english subtitles, zori filmi i plote, dashuria nuk mjafton, 2 gisht mjalte. Bes Kallaku flet për arrestimin e Hermes Nikaj: Ah mor zog… Dhjetor 15, 2019. @falco_themovie”. Ky film pasqyron realitetin shqiptar. FILMI FALCO 2019 ONLINE. Watch Free Movies And Tv series Online , no Hustle , no registration just watch!. Një sëre emrash të njohur do të jenë pjesë e tij, ku mësohet se Bleona Qerreti do të ketë një rol të rëndësishëm. Bes Kallaku: S’dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia 4 Shtator, 2019 14:07 Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. com 21/07/2019, 16:43 21/07/2019 Para pak javësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku zbuloi se shumë shpejt do të sillte një film komedi, përgatitjet e të cilit kishin filluar. 21:00 | 12 Dhjetor 2019 21:00 | 12 Dhjetor 2019 Ajo e vlerësoi lart realizimin e filmit “Fallco”. Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta Skena 31. Bes Kallaku confirmed today that news will soon bring a new film. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. Bes Kallaku publikon trailerin e filmit “Falco The Movie” 03 September 2019 Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë…. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe në të pritet të jenë emra të njohur të humorit si Olsi Bylyku dhe të tjerë. じぐざぐ ヒルナンデス, じぐざぐ ネタ, じぐざぐ ジャニーズ, チームまつたけ, アルドルフ 漫才, ダイヤモンド m-1, ダイヤモンド ヒルナンデス, ダイヤモンド 漫才 手. The latest music videos, short movies, tv shows, funny and extreme videos. Kallaku ka postuar një foto mjaftë kreative në rrjetin social Instagram, njofton kp. Lazarat (2019) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. #film #komedi #MeFalcon #jetafunit #zjarr #melot #professional #creativepoint. Time of the Comet (Albanian: Koha e Kometës) is a 2008 Albanian historical drama/black comedy film adapted from a novel by Ismail Kadare titled Black Year (Albanian: Viti i Mbrapshtë). 7 months ago | 9 views. Slow Motion song Bharat Movie, Salman khan Disha Patani स्लो मोशन Watch fullscreen. Ju jam mirnjohes, perulsisht. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. Kam punuar me klering. Bes Kallaku është këngëtar shumë i njohur. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët janë zbuluar javë pas jave. 2 1h 33min 2019 16+ Besart Kallaku, Lorin Terezi Studio Loku Film Subtitles English [CC] Audio Languages Shqip Purchase rights Stream instantly Details Format. Xhensila ka rrëfyer se ndihet shumë krenare për arritjet e Besit dhe është edhe më e lumtur kur mendon se ky film do të mbetet, e do të. Aktori i humorit, Bes Kallaku, ka zbuluar detaje për projektin e tij më të ri. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku by LsRkkdFk-w Download: FALCO - Film I Plot Full Move Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku Video Songs, FAKCO 2019. Në premierën e tij, padyshim që nuk mungoi bashkëshortja e artistit, Xhensila Myrtezaj, e cila ka shprehur përkrahjen e saj për të që nga fillimi dhe shumë … Continue reading Bëhet premiera e filmit “Falco” të. Në postimet e fundit në Instagram Besi ka treguar më tepër nga ajo që është duke përgatitur për fansat. samouraïs film 2002; film pinot simple flic streaming; regarder film en streaming manhattan lockdown; streaming saison 4 reine du sud; mei et le chaton bus streaming; falko bes kallaku gratuit en streaming; braquages streaming; ou regarder gratuitement aquaman 2; ttitanic streaming; voir le parrain en streaming. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. Ndërsa Eneda Tarifa duke bërë qef nëpër party. Në videoklipin e këngës së fundit, Bes kallaku vjen në versionin e një mafiozi “si Xhon Goti me çuna prej Miloti” dhe sigurisht që e ka promovuar shumë këngën në Instagram ku përveç komenteve pozitive një fans ka lënë […]. Directed by William Kaufman. 2019 - 18:27 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". じぐざぐ 漫才 aramanızda 100 şarki bulduk mp3 indirme mobil sitemizde sizi じぐざぐ 漫才 online dinleye ve じぐざぐ 漫才 mp3 indir bilirsiniz. Coming soon. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, të shtunën në “Shiko kush Luan” bëri një deklaratë kundrejt Ermal Mamaqit, duke thënë se “Ermali bën për biznes, ndërsa unë bëj komedi”. Filmi titullohet Falco dhe bën fjalë për një laçjan që krijon partinë e tij […]. They have one child. Bes Kallaku uron Vitin e Ri përkrah Xhensilës dhe Ajkës: Mos lejoni askënd t’ju fikë buzëqeshjen; Telegrafi; 31 Dhjetor 2019, 14:25 Aktori dhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka qenë mjaft aktiv edhe këtë vit si me projekte muzikore, e po ashtu edhe me projekte të tjera siç ishte filmi “Falco”. Publikuar më: 19:44 11-06-2019 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve me vendimin e tij për t'iu futur industrisë kinematografike dhe për më tepër me kompaninë e tij "Loku Film". Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. 22 korrik 2019 - 13:52 Ky film do të jetë i zhanrit komedi dhe në të do të luajnë disa nga aktorët më të njohur në vend, si dhe artistja Bleona Qereti. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. Teoria e evolucionit nga Bes Kallaku (10 mars 2019) RTV KLAN. Gjashtë muaj pasi i deklaruam Bes Kallakun dhe Ermal Mamaqin rivalë të heshtur, ata janë tashmë rivalë të zëshëm. E pikërisht përmes rrjeteve sociale, gjyshja e humoristit ka përcjellë një mesazh tejet të nevojshëm. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull 'Falco'. 2019 - 15:22. 12/10/2019 08:18 nga: L I. BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video. FALCO "Falco" - Filmi i plote nga Bes Kallaku. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. Video/ Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur "'The Brave', së shpejti në kinema", - ka shkruar aktori. Bes Kallaku tregon shifrën që ka paguar Bleonën në film. "Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se "Falco" do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Besi ka kohë. Ndërsa Xhensila po përgatit një këngë që pritet të kthehet në hit vere. "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. Duhet kujtuar se pikëtakimet e tij nuk kanë munguar edhe me futbollin, teksa federime zyrtare ka pasur me Mamurrasin dhe Korabin. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jan 16, 2019 at 2:46am PST View this post on Instagram Hahaahahahahahah loooottttt @tx. Called a businessman and not a comedian, he said that Encas was worth the balcony, while Bleona's professionalism and that competitor's film, "Two Honey Fingers" managed to get to Kamza. Aktori i mirënjohur Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin "Falco"', në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. AL 12 Qershor 2019 Aktori i humorit Bes Kallaku ka deklaruar se së shpejti do të nxjerrë një film të ri të prodhuar nga "Loku Film". He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Klajdi Haruni - Skifterja zemres (Mp3 Shqip) | muzikpapare. 22 Korrik, 2019 8:00 Përditësuar: 8:02. Bes Kallaku. Bes Kallaku me film të ri, këto janë detajet. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur të "Portokallisë" dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, "Falco". Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët janë zbuluar javë pas jave. Bes Kallaku flet për projektin më të ri kinematografik që do sjellë: Është histori aktuale e Shqipërisë dhe Kosovës 21/06/2019, 22:21 21/06/2019 Bes Kallaku ka qenë i ftuar në një intervistë për 'Mirage', ku ka folur edhe për projektin më të ri që ka ndërmarrë, një film i zhanerit komedi që pritet të jetë gati së. Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin “Falco”’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. O bes me honksh karin Bone nji film edhe te duket vetja bob Ik te qifsha ropt. Më në fund xhirimet kanë mbaruar dhe sot aktori publikoi trajlerin. German bodybuilder and actor Ralf Möller also appeared in the film. Download Millions Of Videos Online. Sezoni i ri televiziv ka pësuar ndryshime të shumta, ku do të shohim emisione të reja me personazhe të njohur. Honey Singh All Videos Songs. E Mërkurë 20 Nëntor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English The premiere of 'Falco' by Bes Kallaku was held tonight. dashuria smjafton filmi i plote with english subtitles, drejt fundit film shqiptar i plote with english subtitles, shkembimi drilon hoxha official film i plot 2020, pengmarrja e autobusit grek nga shqiptari, femrat official trailer, dashuria smjafton film shqiptar i plote with english subtitles, ermal mamaqi i love tropoja full movie, film balkan scam 4 2019 full mow, real friends shokët e. Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm mund të bëjë Bleona", citohet të ketë thënë komiku. I ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Bes Kallaku foli edhe për rolin e këngëtares dhe asaj se sa është paguar ajo. In addition to. With Besart Kallaku, Bleona, Arben Derhemi, Albano Bogdo. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për realizimin e komedisë. 29 Dhjetor 2019 Yesterday night, in "Look Who's Playing," Bes Kallaku threw not one, but several pins for Ermal Mamaqi. Teletubbies Shqip - (Film vizatimor 2019) by SAF Entertainment. 15:18, 26/11/2019 Në Prishtinë ka pasur të vij që ta promovojë filmin e ri ‘Falco’. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij është Bleona Qereti. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. Me datë 20 Nëntor në kinema do të transmetohet filmi i Bes Kallakut, i titulluar ‘Falco’. Bes Kallaku krijon partinë e tij, do befasoheni me emrin që ka zgjedhur 2019-06-11 Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri me të cilin po punon. Bes Kallaku flet për filmin e tij dhe tregon sa shumë e ka ndjerë mungesën e Ajkës gjatë xhirimeve 15/11/2019, 18:42 15/11/2019 Ditën e sotme Bes Kallaku ishte i ftuar special në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij ‘Falco’, i cili do të transmetohet shumë shpejt në kinematë shqiptare. Shtuar më 13/06/2019, ora 17. Filmi është pasqyrim i realitetit shqiptar, sjellë me nota komike. Aktori i humorit Bes Kallaku ka zbuluar më në fund projektin e ri të tij. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. Testet i gjeni më poshtë: Bëjeni Share që të informoni shokët: Gjuhë Shqipe dhe Letërsi gjuhe_model gjuhe_skema Matematikë matematike_model matematike_skema Gjuhë Angleze anglisht_model anglisht_skema Gjuhë Frënge frengjisht_model frengjisht_skema. Majid, they young handicapped brother with a deformed head falls in love with Aghdas, a prostitute hired by his eldest Start your free trial. Në rrjetin social Instagram, Xhensila ka publikuar një fotografi të shkrepur mbrëmë. “Ermali bën biznes, unë bëj humor”, ka qenë kjo deklarata që ka nisur një “sherr” online mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut. Before that the film was set a release date for September 22, 2017, but a disagreement between Lionsgate and production company Black Label Media saw the U. us Tags: bes kallaku, film humor. Pjesmarrës në kastin e aktorëve të filmit "I Love Tropoja", Shllaku ka dhënë lëvdatat e tij për Ermal Mamaqin, duke e quajtur një artist të shpirtit, ndërsa nuk ka lënë pas thumbimet për Bes Kallakun. BE coffee - Parashikimi i Showbizit - Olsi (03 shkurt 2019) RTV KLAN. Bes Kallaku tregon gjestin e Agron Llakaj para shumë vitesh. plus-circle Add Review. com:2095/eda/eda123456/216 #EXTINF:-1,TVSH HD http://hd. 10 August 2019 Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS! www. 13/06/2019 - 17:02 Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë ndër aktorët e humorit më të mirë në Shqipëri, të cilët po sjellin projekte mjaft interesante për publikun. Kannada DJ Songs Mix 2019 | New Best Selected Love song Party DJ MP3. 820 +17 (24h) Vdekur. Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja by Bes Kallaku. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 24, 2019 at 2:42am PST. Filmi: Falco Zoti ju rujt ër ejjjj. Lazarat (2019) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Miracle in Cell No. Mos ma lësho dorën 122 (29. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Bes Kallaku me një film të ri: Kam mbi 2 vite me të cilin po punoj (FOTO) 9 muaj përpara Vetëm pak ditë më parë u mësua se dy aktorët e njohur të humorit, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, do të vinin me një projekt kinematografik. 29 Gusht 2019, 20:22. Les habitants ruraux chinois vivant dans les zones où sévit la pauvreté ont vu leur revenu nominal disponible par personne augmenter de 2,7% en glissement annuel pour atteindre 3. Përreth tortës shkruhet: “Suksese Falko”, ndërsa poshtë saj: “Edhe 100 Baba”, një dedikim nga Ajka. BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch BES KALLAKU FILMI I PLOTE 2019 Video. Ce blog n'est pas un journal, il ne peut donc pas être considéré comme un produit éditorial sous la loi 62 du 7 Mars 2001. Filmat nga Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku, shpërthen Alfred Trebicka: “Sharlatanë. Shpërndaje. Eshte nje pasqyre e realitetit shqiptar, sjelle ne menyren me komike. Bes Kallaku publikon trailerin e filmit "Falco The Movie" 03 September 2019 Xhensila ia shtron rrugën me qirinj, Besi: Ishalla nuk po ngatërrojnë…. Teoria e evolucionit nga Bes Kallaku (10 mars 2019) RTV KLAN. 7 months ago | 9 views. 2019 - 15:22 Bes Kallaku po punon për projektin më të rëndësishëm të jetës së tij, një film që sipas tij do të jetë më i miri i kohërave! Në një intervistë, aktori i njohur i humorit tha se ka 2 vite e gjysmë që merret me skenarin e filmit komik, të cilin e ka shkruar vetë dhe ka punuar personalisht me të gjithë. Pa zbuluar shumë detaje, por në thelb aktori ka deklaruar se ky film do të ketë vetëm skena humori. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. al” ju zbuluam se Bes Kallaku së shpejti do të vijë me një film të vetin. Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij "Falco" dhe xhirimet tashmë kanë nisur. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. The magnum opus of misery. Watch Free Movies And Tv series Online , no Hustle , no registration just watch!. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019 at 7:27am PDT Nëpërmjet një postimi në Instagram Besi ka zbuluar stafin me të cilin po punon dhe krahas saj shkruan se dëshiron që me filmin e tij të shkaktojë sa më shumë të qeshura. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Bes Kallaku tregon si qëndron e vërteta Skena 31. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku do të sjellë së shpejti një film të zhanrit komedi. "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. Coming soon. “ 29/01/2020 01:02 29/01/2020 Alfred Trebicka i ka kritikuar hapur autoret e disa filmave të fundit, të cilet i quajti “sharlatanë të kinemasë“. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Gjyshja e aktorit të njohur Bes Kallaku tash e një kohë është personazh i njohur dhe i ndjekur. John Wick 3: Parabellum (2019) Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020) Kalashnikov (2020) a. Sound - cubase Mastering Mensur Kadriu Music : thenks youtube chanel. Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. Video/ Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur "'The Brave', së shpejti në kinema", - ka shkruar aktori. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës. BE coffee - Kastro Zizo performon ne BE coffee (28 prill 2019) RTV KLAN. distribution rights change to Columbia. “Këta janë sharlatanë”/ Alfred Trebicka sulmon Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun (VIDEO) 28/01/2020 Ndërkohë që javët e fundit shtypi dhe mediat kanë vluar nga propagandat e paguara për filmat e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, Alfred Trebicka, i ka quajtur autorët e tyre “sharlatanë të kinemasë”. BEKARAR HAI KOI- RAFI- SURAIYA- FILM-SHAMA PARWANA(1954) MD-HUSNLAL BHAGATRAM LY MAJROOH SULTANPURI MP3. 11/06/2019 15:55. Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. Besart Kallaku, Actor: Falco. bes kallaku bleona qerreti cine cinema falco film game movie game movie 2019 game movie online kinema Kinematografia movie movies movies 2018 movies 2019 ora news rtv ora silver spoon January 11, 2020. Unë xhiroja aty dhe na jepnin drekën. Prej kohësh është përfolur në media se dy aktorët e BE Coffee, Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku do të ishin bashkë në një tjetër emision por për këtë ka folur në emisionin "Rreze Dielli". com 21/07/2019, 16:43 21/07/2019 Para pak javësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku zbuloi se shumë shpejt do të sillte një film komedi, përgatitjet e të cilit kishin filluar. I ftuar në emisionin e pasdites te ''Rudina '', Besi na ka rrëfyer se i janë dashur rreth dy vite e gjysëm për të bërë filmin […]. Kyla Greatest Hits 2019 - Yeng Constantino, Kyla OPM Love Songs Of All Time. E Coffee" në spektaklin 'E diela shqiptare'. English 2018 Songs. al Anëtar Aktiv. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë” dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet: ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Aktori i njohur ka treguar herë pas here edhe personazhet e njohur të. Prej javësh aktori i humorit Bes Kallaku po përgatitet të publikojë filmin e tij të parë. Dasma e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku Live. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Dasma e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku Live Atmosfera nga Dasma #part2. U tha se "Loku Film" që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist dhe. Bes Kallaku flet për filmin e tij dhe tregon sa shumë e ka ndjerë mungesën e Ajkës gjatë xhirimeve RevistaWho. 21/11/2019 12:42 21/11/2019 Mbrëmjen e së mërkurës është mbajtur edhe premiera e filmit “Falco” realizuar nga aktori i humorit Bes Kallaku. PIT STOP MAFIA The Movie. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Miracle in Cell No. to, the world's most popular and authoritative source for movie, TV and celebrity content. The film was directed by Fatmir Koçi, while Blerim Destani and Masiela Lusha starred in the leading roles. film falko 2019 , Film Falko 2019 Смотреть видео онлайн в хорошем качестве с возможностью скачать видео или скачать в mp3. Gjuetia në Kosovë & Hunting in Kosovo. Falco 2019-Film i plote. TIRANE- Pas dy dasmave, njërës më 27 gusht, intime e familjare dhe tjetra madhështore dhe më shumë të ftuar më 1 shtator, flet aktori i njohur i humorit, Besart Kallaku. Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social i fusni një film pa lidhje leku letër. Ky film pasqyron realitetin shqiptar. al #seeyou #soon 🔥🙌🙏😉😂🤣 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jun 11, 2019 at 4:02am PDT. Në premierën e filmit, famija Kallaku nuk mund të mungonte. E Mërkurë 20 Nëntor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English The premiere of 'Falco' by Bes Kallaku was held tonight. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Nga data 20 nëntor filmin mund ta ndiqni në kinema. BE coffee - Parodi Cupelina nga Bes Kallaku & Olsi Bylyku (16 qershor 2019) RTV KLAN. Sonte është bërë premiera e filmit të komedianit, Bes Kallaku, me titull "Falco". Nuk do mungonte as urimi nga bashkëshorti, Bes Kallaku, i cili i ka bërë një dedikim të veçantë duke postuar një foto ku Xhensila është me vajzën e tyre, Ajkën. Teoria e evolucionit nga Bes Kallaku (10 mars 2019) RTV KLAN. Disa ditë më parë Bes Kallaku bëri një deklaratë në një emision se Ermal Mamaqi bën biznes me filmin ndërsa ai bën komedi. Në postimet e fundit në Instagram Besi ka treguar më tepër nga ajo që është duke përgatitur për fansat. “’The Brave’, së shpejti në kinema”, shkruan Besi në video. Me 20 Nëntor do të dal në të gjitha kinemat filmi më i ri shqiptar 'Falco' një film që mban vulën e aktorit të njohur të humorit Bes Kallaku. 4 Shtator, 2019 12:42 Bes Kallaku i ftuar në një intervistë për emisionin "Rreze Dielli" ka rrëfyer detaje mbi filmin, të cilin pritet të lancojë së shpejti "Falco". Besin e kemi parë si moderator, si këngëtar madje ai luajtur edhe filma shqiptar por së fundi do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Portali LajmeJavore - është krijuar për publikun sport-dashës në Kosovë dhe kudo që janë shqiptarët, me qëllim të informimit me lajmet e fundit nga sporti vendor dhe ndërkombëtar. “Këta janë sharlatanë”/ Alfred Trebicka sulmon Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun (VIDEO) 28/01/2020 Ndërkohë që javët e fundit shtypi dhe mediat kanë vluar nga propagandat e paguara për filmat e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, Alfred Trebicka, i ka quajtur autorët e tyre “sharlatanë të kinemasë”. Në role më të vogla luajnë dhe Salsano Rrapi e Kleofina Pnishi. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 21, 2019 at 6:44am PST. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili ka punuar për realizimin e komedisë. It was rumored in the media that Blendi Fevziu and Luana Vjollca would play in Falco. 25 Tetor 2019 Ky film pasqyron realitetin shqiptar Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku publikoi trailerin e filmit “Falco”, i cili do të publikohet së shpejti. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Diskutim Shikoni Filmin FALCO (2019 Nga Bes Kallaku) Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Alkeo, 30 Dhjetor 2019. Mos ma lësho dorën 122 (29. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. 29 Dhjetor 2019 Yesterday night, in "Look Who's Playing," Bes Kallaku threw not one, but several pins for Ermal Mamaqi. Falco 2019-Film i plote. Download Millions Of Videos Online. U tha pak më parë se ai do të publikojë një film. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Por gjatë një interviste për "Edicioni veror" në ABC news ai e ka mohuar këtë. BE coffee - Parodi Bes Kallaku & Olsi Bylyku (02 qershor 2019) RTV KLAN. Më në fund xhirimet kanë mbaruar dhe sot aktori publikoi trajlerin. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Bes Kallaku flet për largimin nga “Portokalli” Aktori rrëfeu në “Xing me Ermalin”, arsyen e largimit nga “Portokalli”, teksa sqaroi se nuk është konfliktuar me askënd. Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë dhe këngëtarja Bleona Qereti dhe personazhe të tjerë të famshëm. Së fundmi aktori Bes Kallaku bëri të ditur se shumë shpejt do të hedh në tregun e kinematografisë shqiptare një film. The post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) is on Jun 11, 2019 at 4:02 am PDT I believe you all know that Bes Kallaku will soon come with a comedy. Filmi me I ri i Fatmir Kocit "Pit Stop Mafia" me Aktoret Te dashur Besart Kallaku, Rezart Veleshnja dhe Aktori i ri per publikun Shqiptar Dritan Kastrati. Këngëtarja thotë se e ka befasuar Besi me filmin dhe me batutat që i bënte në të. Aktori Bes Kallaku është konfliktuar me një nga ndjekësit e tij në rrjetin social i fusni një film pa lidhje leku letër. Bes Kallaku ft.